Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.

Hakkımızda

Ersa Saat

Saat sektöründe 1986 yılından beri faaliyet göstermekte olan ERSA SAAT, kurulduğu günden bugüne Casio ve ilerleyen yıllar içerisinde ise dünyaca ünlü Pierre Cardin, Bulova, Swiss Military ve Timberland markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. 

Distribütörlüğünü yapmakta olduğu tüm markaların en yeni koleksiyonlarını, Türkiye saat pazarına sunmayı amaçlayan ERSA SAAT’in, tüm Türkiye genelinde 1000’i aşkın aktif yetkili bayisi bulunmaktadır.

Ersa Saat

Vizyon

Şirketimiz, güçlü yeterlilikleri ile gelecekteki fırsatları ve beklentileri algılayarak hedeflerine ulaşmakta gerekli dizaynları yapar ve uygular. Hizmet alanlarına, bütünlük içinde, objektif ve analitik olarak dikkatlice odaklanır. Kariyer planlama ve işe alım süreçlerini, dinamik, yetkinliği ve motivasyonu yüksek insan kaynakları yönetir. Tüm süreçler birbirine standartlar ve sistemlerle bağlıdır. Bu nedenle, sorunu sistemin tespit ettiği ve çözdüğü yönetim biçimimiz, gelecekteki rekabeti rahatlıkla göğüsleyebilecektir.

Vizyon
ERSA İTHALAT VE TİCARET A.Ş.

Temel Değerlerimiz

ANA YETERLİLİKLERİMİZ

İletişim, Liderlik ve Motivasyon

Şirketimiz amaçlarına ulaşmakta çalışanlarında motivasyonun güçlü olmasını temin eder. Yazılı, sözlü ve görsel iletişimini kurumsal davranışlarla bütünleştirir. Sektörde liderliğini gücünü yetkinliğinden, temel değerlerinden ve risklerini yönetebilmesinden alır.

Müşteri Odaklılık

Şirketimiz müşterisinin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için politikalar geliştirmiştir. Müşterisini izler. Beklentisini algılar. Algılamayı planlar ve eyleme dönüştürür. Memnuniyeti tekrar ölçer. Böyle bir çevirimle müşteri odaklılığı sağlar.

Analitik ve Stratejik Düşünme

Şirketimiz sektördeki karmaşık bilgiyi kritik ve faydalı bilgiye dönüştürerek analitik düşünce içerisinde Pazar stratejisini geliştirir ve uygular.

Teknoloji Takip ve Adaptasyon

Şirketimiz yönetsel teknolojiyi yakından takip eder. Verimliliği, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi geliştirmek için kullanır.